Lütfen giriş yapın.
Üye değilseniz sitemizden tam anlamıyla yararlanmak için kayıt ol kısmından üye olunuz.
Üye olduktan sonra e-mail hesabınıza gelen
aktivasyon kodunu tıklamanız yeterlidir.
Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım 11210

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen giriş yapın.
Üye değilseniz sitemizden tam anlamıyla yararlanmak için kayıt ol kısmından üye olunuz.
Üye olduktan sonra e-mail hesabınıza gelen
aktivasyon kodunu tıklamanız yeterlidir.
Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım 11210

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01 1970
Mesaj Sayınız : 16

+2
polat
onur pekmezci
6 posters

Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım

onur pekmezci
    onur pekmezci
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title430 / 999430 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Empty Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım

Mesaj tarafından onur pekmezci Ptsi Kas. 01 2010, 23:05

Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım.

Bu durumdaki bir köpeğin yüz ifadesi korkunç bir hal almıştır.Köpek hırlar ve dişlerini gösterir.Baskın olduğunu ve korkmadığını anlatmak için kulaklarını ve kuyruğunu dik tutar.Yine sırtındaki tüylerini dikleştirir.Vücudu gergin ve her an atılmaya hazırdır.Korkunç şekilde hırlar.Bu davranışı gösteren köpek saldırı anında bütün gücünü kullanır ve geri çekilmez.Savaşını korkunç bir şekilde sürdürür,çünkü karşısındaki tehditten korkmamaktadır.

polat
    polat
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title180 / 999180 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Empty Geri: Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım

Mesaj tarafından polat Çarş. Kas. 10 2010, 16:24

sağol eline sağlık çok teşekkürler
    UMUT KONAKCI
    UMUT KONAKCI
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title235 / 999235 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Empty Geri: Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım

Mesaj tarafından UMUT KONAKCI Ptsi Ara. 20 2010, 23:16

sağol bigl için
    SERDAR KÖSE
    SERDAR KÖSE
    ÜYE SORUMLUSU

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title340 / 999340 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Mesaj tarafından SERDAR KÖSE C.tesi Şub. 12 2011, 11:35

teşekkürler
    BÜLENT SUCU
    BÜLENT SUCU
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title200 / 999200 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Mesaj tarafından BÜLENT SUCU Perş. Nis. 21 2011, 20:43

sağol
    MURAT SEL
    MURAT SEL
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_title175 / 999175 / 999Senden Üstünüm ve Seni Tehdit Ediyorum.Saldırmaya Hazırım Back_catg2

Mesaj tarafından MURAT SEL Cuma Tem. 08 2011, 23:02

teşekkürler

Forum Saati C.tesi Nis. 27 2024, 19:25